صفحه اصلی پروژه ها گالری تصاویر همکاری با ما درباره ما Contact Us تماس با ما
 
 
تاریخچه و عملکرد
شركت آسانسور و پله برقی ایساتیسELEVATOR & ESCALATOR ISATIS    با بيش از ربع قرن سابقه  که  در اداره ثبت شركت هاي تهران با شماره ١۸۳۵۵۵ به ثبت رسيده است اين شرکت داراي پروانه طراحي و مونتاژ از وزارت صنايع و معادن بوده وسندیکای آسانسور و پله برقی می باشد.  حوزه فعاليت آن طي اساسنامه در زمينه تخصصي فروش، طراحي، ساخت، نصب، راه اندازي، تعميرات، بازسازي و سرويس نگهداري انواع آسانسور (مسافربر، بيماربر، باربر،غذابر، كتاب بر و استريل برها) گیرلس بدون موتورخانه Gearless MRL و گیرلس با موتورخانه Gearless MR انواع پله برقی ها ، پیاده رو برقی و رمپ مي باشد.
اين شركت پس از تهیه مواد اوليه و خرید تجهيزات مورد نیاز بر اساس تقاضا و سفارش مشتری اقدام به نصب و راه اندازی آسانسور مي نمايد. آسانسورهای نصب شده توسط این شرکت پس از بازرسي اداره استاندارد طبق استاندارد ملي ايران و دریافت تأييدیه موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران گواهی ايمني و كيفيت دريافت مي نمايند. تمامی محصولات و تجهیزات اين شركت داراي ۲۴ ماه ضمانت و یک سال بیمه نامه سرنشین می باشند.
 
 
 
اهداف و خط مشی
 
اهداف سازمان:
١.ايجاد سيستم مديريت كيفيت بر اساس استاندارهاي ملي ايران در سازمان.
۲.اعتلاي اعتبار شركت از طريق توليد محصولات متنوع و ارائه خدمات بهينه در زمان فروش، نصب و اجرای پروژه و پس از آن در جهت جلب رضايت مشتريان.
۳.استفاده از دانش فني و تخصصي مهندسان و پیمانکاران داخل و خارج از كشور و توسعه تكنولوژي هاي جديد جهت نوسازي، ‏ بهسازي و توسعه صنعتي با در نظرگرفتن جنبه هاي اقتصادي.
۴.توسعه فعاليت هاي شركت در ابعاد مختلف توليدي با در نظر گرفتن انتظارات، محدوديتهاي دروني و بيروني.
۵. نصب و فروش انواع آسانسور و پله برقي.
۶. تهيه و بهينه سازي مشخصات فني محصولات در راستاي تقاضاي بازار.
۷.حركت در جهت تحقق اهداف اقتصادي شركت از طريق ارتقاء كيفيت محصولات.
۸. استفاده از روشهاي ارزيابي‏ تجزيه و تحليل و‏ پردازش اطلاعات و تركيب پارمترها و داده هاي فني در راستای ارتقای کیفیت نصب و ارائه محصولات منطبق با بالاترین استاندارد جهانی.

خط مشي سازمان در ارتباط با كيفيت:
شركت آرام فراز ايساتيس با توجه به اهميت موضوع مشتری مداری و جلب رضايت مشتريان در بالا بردن اعتبار شركت‏ و دانستن این نکته که بهبود روابط انساني ‏‌متضمن حفظ جایگاه كنوني و دست آویزی است جهت بالا بردن سهم خود در بازارهاي داخلي و بین المللی به موارد زير متعهد است:
- اجراي مديريت كيفيت جامع و اجراي كامل استانداردهاي ملي ايران.
- تلاش در جهت اخذ استانداردهاي بين المللي ISO ۹۰۰۰.
- تضمين بهبود مداوم كيفيت توليدات از طريق كنترل نتايج فني و تجزيه و تحليلهاي مربوطه.
-دستيابي به استانداردهاي جهاني و كسب آخرين اطلاعات از نيازهاي مشتريان در بازار از نظر كيفي جهت توليد محصولات با كيفيت مطلوب.
- ایجاد روشهاي نوین جهت تحكيم و ترويج فرهنگ صنعتي در شركت به منظور دستيابي به اهداف كيفي.
- توجه به ارتقاء دانش و اطلاعات فنی كاركنان به منظور بالا بردن كارآيي و كيفيت.
- استفاده از محصولات مورد نیاز جامعه منطبق بر سلیقه مصرف کننده از طريق نظرسنجی و به دست آوردن آخرين اطلاعات از نيازهاي بازار از نظر كيفي و حفظ ارتباط نزديك با مراكز علمي و تحقيقاتي.
اميد است اين شركت را جزء همكاران آتي خود پذيرفته و ما نيز با تمامي تجارب تخصصي خود پاسخي در خور اعتماد شما ارائه نمائيم.
 
         
چارت سازمانی:
 
مدیر فروش:
ناصر محبی نجف آبادی
متولد ١۳۵۲
 
مدیر فنی:
منصور محبی نجف آبادی
متولد ١۳۵۴
 
مدیر کارخانه:
روح الله محبی نجف آبادی
متولد ١۳۵۶
 - Wittur

تعداد افراد آنلاین : 5
کل بازدیدها : 478322
بازدید های امروز : 176
بازدید های دیروز : 282
نقشه سایت

 
© حقوق کپی برداری برای آسانسور و پله برقی ایساتیس محفوظ می باشد .